آخرین اخبار

:: انتخاب دبیر ۲۲ دومین کنگره انجمن ارولوژی ایران در سال ۱۳۹۸
:: برنامه سخنرانی سمپوزیوم تازه های روشهای تشخیصی و درمانی در کانسر پیشرفته پروستات
:: سومین کنگره کلکنیک های انکولوژی
:: سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم وفناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی
:: کنفرانس علمی - آموزشی سرنوشت شکایات پزشکی بیمارستان پارس
:: رسیدگی به حادثه اسیدپاشی به یک همکار اورولوژیست نامه ریاست انجمن به ریاست محترم کل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران
:: رسیدگی به حادثه اسیدپاشی به یک همکار اورولوژیست نامه ریاست انجمن به مقام محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
:: اطلاعیه برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرسان انجمن ارولوژی ایران
:: فراخوان پذیرش مقاله فصلنامه انگلیسی زبان سازمان نظام پزشکی
:: کنفرانس علمی بیمارستان پارس در خصوص استئوار تریت زانو
:: ارائه فرصت عادلانه برای درخواست برگزاری کنگره میان دوره ای 1398 برای شاخه های ارولوژی
:: نامه ای به ریاست کل سازمان نظام پزشکی کشور جناب آقای دکتر ایرج فاضل
:: سومین کنگره بین المللی کلینیکال انکولوژی
:: فیلم مراسم افتتاحیه و سخنرانی روز نخست بیست و یکمین کنگره ارولوژی ایران
:: بازتاب برگزاري كنگره بیست ویکم از ديدگاه اساتيد خارجي
:: دکتر محمد رضا نوروزی دبیر کنگره: جزئیات برگزاری و برنامه اجرایی بیست و یکمین کنگره اورولوژی ایران
:: بیست و یکمین کنگره انجمن اورولوژی ایران صبح امروز آغاز به کار کرد
:: ۳۰ درصد زنان مبتلا به درجاتی از بی اختیاری ادراری هستند
:: جدول برنامه نهایی بیست و یکمین کنگره انجمن اورولوژی ایران
:: سومین کنگره بین المللی کلینیکال انکولوژی

عضویت در خبرنامه انجمن

مشروح مطلب

محورهای جدید و نوآوری های کنگره 97 در گفتگو با دکتر بصیری،رئیس بیست و یکمین کنگره اورولوژی ایران

دکتربصیری.jpg


در کنگره امسال چندین محور و نوآوری بر اساس نظرسنجی کنگره سال 96 به شرح زیر صورت گرفته و به امید خداوند متعال و همکاری همه همکاران گرامی اجرا خواهد شد.

محور اول: نقش برجسته اورولوژیست های جوان در برگزاری کنگره پیش رو است. در این کنگره از همکاران اورولوژیست جوان در برگزاری، مدیریت جلسات، ارزیابی برنامه ها و ارائه گزارشی از خلاصه مطالب روز قبل کنگره و مدیریت ضبط برنامه ها و پخش آنها در روزهای پس از کنگره بصورت webcast بهره خواهیم برد. همچنین یک برنامه علمی مستقل برای همکاران اورولوژیست جوان در نظر گرفته شده است.

محور دوم:. در این کنگره انتخاب فلوشیپ و رزیدنت نمونه را خواهیم داشت که دعوتنامه آن برای بخش های اورولوژی و کمیته دستیاری انجمن ارسال شده است و براساس رزومه، مدارک و فعالیت هایی که این همکاران داشته اند به کمیته داوران معرفی و این کمیته نفرات برتر را انتخاب و در مراسم ضیافت شام کنگره، این نفرات معرفی و از ایشان تقدیر می شود. همچنین در مراسم شام امسال، دستیاران برجسته و برتر در امتحانات بورد نیز معرفی خواهند شد.

محور سوم: مراسم ضیافت شام کنگره امسال بزرگداشت 2 نفر از اساتید پیشکسوت اورولوژیست، آقایان دکتر سنادیزاده و دکتر خضری خواهد بود که این اساتید در کنگره حضور خواهند داشت و از ایشان تقدیر خواهد شد و ضیافت شام کنگره به افتخار ایشان برگزار خواهد شد.

محور چهارم: در کنگره جاری بیشترین میهمان خارجی را در چند سال اخیر خواهیم داشت. اطلاعات آنها در سایت کنگره و سایت انجمن قابل مشاهده است. از جمله این میهمانان می توان به دبیر انجمن اورولوژی اروپا (Prof Chapple)، دبیر انجمن بین المللی اورولوژی (Prof de la Rosette)، دبیر انجمن بین المللی بی اختیاری (ICS) و دبیر انجمن نورویورولوژی (INUS)، رئیس کمیته علمی انجمن اورولوژی اروپا (Prof Stenzl) و چهره های مطرح ایرانی فعال در اروپا و امریکا اشاره کرد. روز بین المللی کنگره که روز پنجشنبه 31 خرداد ماه است با حضور این اساتید و همکاران ایرانی، روز پرثمری خواهد بود.  همچنین برای اینکه از حضور این اساتید بیشترین بهره را ببریم، در حال برنامه ریزی هستیم تا بتوانیم براساس زمان حضور این اساتید در ایران، از این افراد در برنامه های مختلف شاخه های تخصصی و استانی بهره ببریم.

محور پنجم: در کنگره جاری در نظر داریم برنامه همه سالن ها را با کیفیت بالا و با همکاری کمیته اورولوژیست های جوان ضبط کرده و پس از کنگره در سایت انجمن قرار دهیم تا همکاران و افرادی که نتوانستند در برخی سالن های کنگره شرکت کنند، با مشاهده این فیلم ها از مطالب مطرح شده استفاده نمایند.

محور ششم: بحث انتخاب مقالات برتر است که به بهترین مقاله های ارائه شده در کنگره با نظر کمیته علمی و داوران در مراسم شام کنگره از ایشان تقدیر بعمل خواهد آمد.

محور هفتم: مطابق سال گذشته بحث ترجمه همزمان را برای میهمانان خارجی خواهیم داشت تا امکان حضور فعال آنها در مباحث علمی فراهم شود. همچنین سعی بر این است تا برنامه ها به موقع شروع شده و در زمان مقرر پایان یابد و زمان کافی و مناسب برای بحث و پرسش و پاسخ در نظر گرفته شود تا همکاران بتوانند با دست پر از این کنگره به مراکز خود بازگردند.


دکتربصیری.jpg