اخبار و رویدادها

Logo.png

مصوبات جلسه هیئت مدیره انجمن اورولوژی ایران تاریخ : 20-4-98


9/14/2019

بسمه تعالی

 

مصوبات جلسه هیئت مدیره انجمن اورولوژی ایران

 

تاریخ : 20-4-98

حاضرین در جلسه : دکتر بصیری ، دکتر شریفی اقدس ، دکتر رادفر ، دکتر نیکوبخت ، دکتر جمشیدیان ، دکتر قهستانی ، دکتر سلیمان زاده و دکتر زرگر.

مصوبه 1 : در ادامه توضیح اهداف ، چهارچوب و اعضای پیشنهادی کمیته های انجمن ، ابتدا کمیته پژوهشی توسط آقای دکتر قهستانی طرح شد.

مصوبه 2 : درخصوص مصوبه جلسه قبل مبنی بر نمایندگی آقای دکتر زرگر در کنگره آسیایی مالزی ، مقرر شد ایشان با بلیط بیزینس ایرلاین داخلی (بدلیل تفاوت نه چندان چشمگیر بین این دونوع بلیط) ارتقاء یابد.

مصوبه 3 : درباره سفر به آلماتی قزاقستان با حضور خانم رستمانی از گرگان صحبت شد.مقرر شد آژانس یک نفر را همراه گروه بفرستد.درباره کیفیت هتل ، خدمات و شفاف کردن جزئیات تأکید شد.خانم رستمانی هم درباره تهیه ویزا ، اعتبار آن و امکان اخذ ویزا بدون حضور افراد توضیح دادند.آقای دکتر جمشیدیان به عنوان نماینده انجمن با ایشان برای تهیه پکیج های سفر هماهنگی خواهند کرد.

مصوبه 4 : باحضور آقای دکتر نیکوبخت رئیس کنگره سال آینده و آقای دکتر محمد سلیمانی دبیر کنگره سال آینده درخصوص برنامه های کنگره سال آینده بحث شد.آقای دکتر بصیری به ضرورت بازنگری براساس نتایج نظرسنجی ها و نیز تجارب جهانی در فرم و محتوا تأکید کردند.آقای دکتر سلیمانی پیشنهاد دادند تا سالنامه ای برای Needs …. از عموم اعضاء ارسال شود.مورد بعدی سخنرانان ، برنامه و پلان آنها برای سخنرانی است.برای این افراد نیز نظرخواهی شود و فیلد موردعلاقه آنها برای سخنرانی تعیین شود.ورکشاپ هایی با موضوع خاص از دیسیپلین های دیگر و .... نیز می تواند مدنظر باشد.مورد بعدی نحوه انتخاب موضوع و مسئول پانل است.باید در این خصوص یک نفر را مسئول کنیم و محصول را از او و گروهش بخواهیم.از دوستانی که در خارج از کشور هستند برای برنامه ریزی و تجارب آنها استفاده کنیم و کمک بگیریم.تأکید بر این است که اکتیو کار کنیم نه پاسیو.

- دکتر رادفر : باید به این جهت برویم که کنگره ما یک رویداد منطقه ای بشود.درکنار جذب مخاطب داخلی این مسئله هم مهم است.درنتیجه این اطلاع رسانی را باید در سطح منطقه ای هم داشته باشیم..لازم است سخنران بین المللی خوب داشته باشیم.در این زمینه بدلیل اقتصادی و بخصوص از نظر زمان امسال مشکل داشتیم ولی سال قبل خیلی خوب بود.در کنگره های بین المللی اتفاقاً براساس کیفیت سخنران و موضوع Hot Topic است و ما باید سخنران جدید بیاوریم.از شاخه ها بخواهیم افراد جدید معرفی کنند.خود کنگره هم باید به این فکر باشد.مورد آخر جذابیت live Surgery یا  Semi Live یا ویدیو های آموزشی مفصل تر است که امسال حرکتی در این مورد انجام شد.

- دکتر شریفی اقدس : وبسایت محوریت دارد.وبسایت هرچه زودتر راه بیافتد و برنامه اولیه روی سایت قرار گیرد.

- دکتر قهستانی : درباره نوآوری در سخنرانی و سخنرانان ضروری است همه ما پشتیبانی کنیم و حتی شرایط فرهنگی آن را ایجاد کنیم و گفتمان آن را شکل دهیم.

- دکتر جمشیدیان : تنوع تنها راه گریز از خستگی است.توصیه می کنم محل کنگره به این دلیل عوض شود.همچنین توصیه می کنم کارگاه ها را زیاد و متنوع کنید.تاریخ هرچه زودتر تعیین و اعلام شود.من هم موافق این نیستم که یک مسئول پانل بگذاریم که بقیه تیم را خودش انتخاب کند.چون عده ای از دوستان ممکن است بهترین افراد را حتی نشناسند و یا نتوانند کنارهم بگذارند.مباحث عمومی در صبح و مباحث تخصصی در بعدازظهرها باشد.

- دکتر نیکوبخت : به نظرم در اولین فرصت شکل گیری جلسه کنگره را اعلام کنیم.مسئولین اجرایی برای اطلاع رسانی و در انجمن هم یک نفر مسئول این کار باشد.

- دکتر بصیری : تأکیدم روی تعیین تاریخ کنگره است.بعد از آن در اولین فرصت تهیه جدول گانت.همچنین تاریخ کنگره با رویدادهای بین المللی ، سایر کنگره های داخلی ، ماه رمضان و .... تداخل نداشته باشد.محل کنگره خیلی مهم است.من موافق صددرصدی تغییر محل برگزاری کنگره نیستم ولی معتقدم که اگر جای مناسبی پیدا کردم حتماً این کار را بکنیم.تغییر ذائقه و فضا ، جای مناسب برای نمایشگاه و تور Social Event می تواند نوآوری امسال باشد.همچنین گایدلاین نحوه ارائه به سخنرانان و نمونه ویدیویی و ......

مصوبه 5 : مقرر شد برای کنگره سال آینده آقای دکتر زرگر مسئول کمیته اجرایی ، آقای دکتر سلیمان زاده مسئول روابط بین الملل و آقای دکتر قهستانی مسئول اطلاع رسانی باشند.

مصوبه 6 : برای نگهبانی زمین هشتگرد آقای دکتر زرگر پیشنهاد دونفر نگهبان با 6 میلیون تومان حقوق ماهیانه برای نگهبانی شبانه روزی را دادند.مقرر شد آقای دکتر جمشیدیان به دنبال افرادی با مبلغ کمتر باشند و نتیجه را گزارش دهند.

مصوبه 7 : مقرر شد متن اعلان نحوه ارتباط با آژانس مسافرتی گرگان برای سفر به آلماتی تا دوشنبه توسط آقای دکتر جمشیدیان آماده شود.

مصوبه 8 : درباره نحوه تعیین و پیشنهاد سخنرانان ایرانی CACU ، پیشنهادات عنوان و سخنران تا جلسه 3-5-98 آماده شود و در جلسه مذکور نهایی و مصوب شود.

مصوبه 9 : در عناوین کنفرانس های ماهیانه 4 عنوان برای 4 برنامه آینده مشخص شد.درباره محل برگزاری مقرر شد جلسه مردادماه در سالن رعد برگزار شود و برای تغییر محل برگزاری بررسی و ارزیابی انجام شود.

مصوبه 10 : درباره شکل اجرایی کنفرانس های ماهیانه نیز پیشنهادات آقای دکتر رادفر و اصلاحات پیشنهادی بقیه اعضاء مطرح و مقرر شد برای جلسه مردادماه اجرایی شود.

مصوبه 11 : مقرر شد برای جلوگیری از تأخیر ، اسامی SIU و EAU ثبت نامی ارسال و پس از تکمیل ، اسامی تکمیلی معرفی شوند.

مصوبه 12 : درباره کنگره میان دوره ای که شاخه کرمان ابراز علاقه به برگزاری آن داشته اند آقای دکتر بصیری گزارش دادند و از طرف آنها پیشنهاد شده که موضوع جالب و با درآمدزایی باشد.چند موضوع هم توسط همکاران کرمان پیشنهاد شده که بحث شد.با کلیات این برنامه موافقت شد که با موضوع BPH در نهایت موافقت شد.آقای دکتر زرگر با آقای دکتر پاک منش برای اجرا این کنگره در ارتباط خواهند بود.